Μπάσκετ

Η θέση του ΠΑΟΚ και ο ΕΣΑΚΕ

Στον ΠΑΟΚ στέκονται στο ότι ο ΕΣΑΚΕ δεν είχε αποφασίσει να κρατηθεί ενός λεπτού σιγή στο ματς με τον Ολυμπιακό για τον Σέρβο οπαδό του Ερυθρού Αστέρα Σχολιάστε

Europa League

"Ανάσα" για την Φιορεντίνα

Η αντίπαλος του ΠΑΟΚ επικράτησε εκτός έδρας της Βερόνα, φτάνοντας στην πρώτη της νίκη μετά από δύο ήττες στην Serie A Σχολιάστε

Μπάσκετ

"Σημαντικό που κρατήσαμε τον ΠΑΟΚ χαμηλά στο σκορ"

Η άμυνα αποτέλεσε το "κλειδί" της νίκης για τον Ολυμπιακό, σύμφωνα με τον Μπρεντ Πέτγουεϊ Σχολιάστε

Μπάσκετ Γυναικών

Σπουδαία νίκη για τον ΠΑΟΚ

Ο ΠΑΟΚ ΚΥΑΝΑ κέρδισε εκτός έδρας τον Αθηναικό με 75-76 Σχολιάστε

Μπάσκετ

"Καλό το αμυντικό μας παιχνίδι"

Τι είπε για την νίκη επί του ΠΑΟΚ ο προπονητής του Ολυμπιακού, Γιάννης Σφαιρόπουλος Σχολιάστε

Μπάσκετ

"Ο Ολυμπιακός σημειώνει εύκολα καλάθια στον αιφνιδιασμό"

Η "τοποθέτηση" του Μαρκ Κάρτερ για την ήττα από τον Ολυμπιακό Σχολιάστε

Μπάσκετ

"Ανταγωνιστικοί στο πρώτο ημίχρονο, λάθη στο τρίτο δεκάλεπτο"

Τι είπε ο Σούλης Μαρκόπουλος για την ήττα από τον Ολυμπιακό Σχολιάστε

Συνεντεύξεις

"Κρίσιμο ματς, έχουμε ρίξει το βάρος μας σε αυτό"

Την σημασία του αγώνα με την Ντιναμό Μινσκ υπογράμμισε ο Αγγελος Αναστασιάδης ο οποίος το χαρακτήρισε "παιχνίδι δίχως γυρισμό...". Τι είπε για την διακοπή του πρωταθλήματος (VIDEO) Σχολιάστε

Μπάσκετ

Η πρώτη ήττα στο πρωτάθλημα...

Ο ΠΑΟΚ έχασε εκτός έδρας από τον Ολυμπιακό με σκορ 80-55. Ξέφυγαν οι "ερυθρόλευκοι" στο τρίτο δεκάλεπτο και κάπου εκεί το ματς "τελείωσε"... Σχολιάστε

Ποδόσφαιρο

Eγιναν... μοντέλα

Για λίγο έγιναν... μοντέλα οι παίκτες του ΠΑΟΚ προκειμένου να συμμετάσχουν στην νέα καμπάνια για τα προϊόντα του PAOK FC Official Store και του paok-megastore.gr. Δείτε VIDEO Σχολιάστε

Μπάσκετ

Περιμένει τον ΠΑΟΚ μετά από νίκη η Ζιελόνα Γκόρα

Η Ζιελόνα Γκόρα κέρδισε εκτός έδρας την Ανβιλ με σκορ 74-77 Σχολιάστε

Μπάσκετ

Oλυμπιακός-ΠΑΟΚ (LIVE)

Το olaPAOK.gr σας μεταφέρει την εξέλιξη του αγώνα που δίνει ο ΠΑΟΚ στο ΣΕΦ, στο πλαίσιο της 7ης αγωνιστικής της Basket League ΣΚΡΑΤΣ Σχολιάστε

Ποδόσφαιρο

Το αγαπημένο σας ντέρμπι!

Το Μίλαν-Ίντερ μας έδωσε την αφορμή να συγκεντρώσουμε 10 μεγάλα ποδοσφαιρικά παιχνίδια για να επιλέξετε το αγαπημένο σας ντέρμπι. Δώστε τώρα την ψήφο σας! Σχολιάστε

Μπάσκετ

Να είναι "μαχητής"...

Ο ΠΑΟΚ αντιμετωπίζει στις 12.30 τον Ολυμπιακό και καλείται να κάνει... δύσκολη την ζωή των "ερυθρόλευκων" Σχολιάστε

Το "Χ" της Ντιναμό με εικόνα

Δείτε πως διαμορφώθηκε το 1-1 στον αγώνα της προσεχούς αντιπάλου του ΠΑΟΚ κόντρα στην Νάφταν (VIDEO) Σχολιάστε