Ποδόσφαιρο

Τα κάνει ΟΛΑ και συμφέρει!

Ο Εργκούς Κάτσε τρέχει, μαρκάρει, "κλέβει", δημιουργεί και... πλέον σκοράρει. Θυμηθείτε τα γκολ που έχει πετύχει με την φανέλα του ΠΑΟΚ (VIDEOS) Σχολιάστε

Ποδόσφαιρο

Η παρακάμερα του Κέρκυρα-ΠΑΟΚ

Δείτε όσα έγιναν... στο παρασκήνιο της νίκης του "Δικέφαλου" στο "Νησί των Φαιάκων" (VIDEO) Σχολιάστε

Βόλεϊ

Ο Ολυμπιακός στον τελικό

Νικώντας (3-2) για δεύτερη φορά στη Σύρο το Φοίνικα, ο Ολυμπιακός έκανε το 3-1 στη σειρά των ημιτελικών και πήρε το εισιτήριο για τους τελικούς της Volley League Σχολιάστε

Βόλεϊ

"Δύσκολη αποστολή"

Ο Γιάννης Καλμαζίδης μιλά για τον αγώνα με τον Παναθηναϊκό Σχολιάστε

Μπάσκετ

Η εικόνα από το "διπλό" και το ρεκόρ 15ετίας

Δείτε πλάνα από την εκτός έδρας νίκη που πήρε ο ΠΑΟΚ απέναντι στην Κηφισιά. Τι αναφέρει η ΚΑΕ για το ρεκόρ που υπήρξε στα εκτός έδρας ματς Σχολιάστε

Ποδόσφαιρο

Ψάχνει ξανά θέση στην ενδεκάδα

Μετά τις δύο συμμετοχές του Ευθύμη Κουλούρη στο βασικό σχήμα μέχρι τα τέλη Σεπτεμβρίου ακολούθησε το... χάος Σχολιάστε

New Articles

Εικόνα από Γ.Χ

Δείτε βίντεο με τις δηλώσεις του Γιώργου Γεωργιάδη μετά το τέλος του αγώνα με την Κέρκυρα (VIDEO) Σχολιάστε

Ποδόσφαιρο

Στήριξαν την αιμοδοσία ΚΑΕ και Χάντμπολ

Την εθελοντική αιμοδοσία της ΠΑΕ ΠΑΟΚ που έγινε την Κυριακή 19 Απριλίου στήριξαν με την παρουσία τους μέλη των δύο τμημάτων (VIDEO) Σχολιάστε

Ποδόσφαιρο

Ακόμη μία νίκη...

Η Κ17 του ΠΑΟΚ επικράτησε με 2-0 του ΠΑΣ Γιάννινα σε ένα βαθμολογικά αδιάφορο παιχνίδι για εκείνη, καθώς έχει πάρει ήδη το εισιτήριο για το Final -4- Σχολιάστε

Βόλεϊ

Ραντεβού με την ιστορία!

Ο ΠΑΟΚ αντιμετωπίζει την Δευτέρα (20/4) στις 18.30 στην PAOK Sports Arena τον Παναθηναϊκό στον πέμπτο ημιτελικό του πρωταθλήματος. Ο "Δικέφαλος" με νίκη παίρνει το εισιτήριο για τον τελικό για πρώτη φορά στην ιστορία του Σχολιάστε

Superleague

Ξέσπασμα Αλαφούζου!

Ο Γιάννης Αλαφούζος λίγο πριν ολοκληρωθεί το πρώτο ημίχρονο έκανε tweet με αφορμή τα σφυρίγματα του Γεώργιου Κύζα στο πρώτο ημίχρονο λέγοντας πως η πολιτεία ανέχεται τέτοια σαπίλα. Νέο tweet λίγο πριν το τέλος του ματς. Σχολιάστε

Ποδόσφαιρο

Η βαθμολογία των playoffs

Δείτε πως διαμορφώνεται ο βαθμολογικός πίνακας των playoffs μετά την ήττα του Παναθηναϊκού στην Κομοτηνή από τον Πανθρακικό. Σχολιάστε