Στον ΠΑΟΚ θέλουν να βρουν παίκτη έμπειρο και σε... καλή τιμή "χρησιμοποιώντας" το Eurocup και πως μέσω του "Δικεφάλου" μπορεί να αναδειχτεί και μετά να βρει ένα μεγαλύτερο συμβόλαιο Σχολιάστε

Ποιο είναι το ξεκάθαρο μήνυμα που στέλνει η ΠΑΕ ΠΑΟΚ στους δύο παίκτες για τις ανανεώσεις των συμβολαίων τους Σχολιάστε

Η ΕΠΟ με ανακοίνωση της γνωστοποίησε πως δεν υπάρχει πλέον κανένα θέμα με την εφορία και πως άμεσα θα εκταμιευθεί το ποσό που απαιτείτε ώστε να διεκπεραιωθεί η διαδικασία επιχορήγησης των ερασιτεχνικών σωματείων. Σχολιάστε

"Σαν δύο διαφορετικά παιχνίδια"

Οι δηλώσεις του προπονητή του ΠΑΟΚ, Γιάννη Καλμαζίδη αμέσως μετά το τέλος του παιχνιδιού με τον Εθνικό Σχολιάστε

Βόλεϊ

"Μιλήσαμε και γυρίσαμε το ματς..."

Τι δήλωσε μετά το τέλος του αγώνα με τον Εθνικό Αλεξανδρούπολης ο Βασίλης Κουρνέτας Σχολιάστε

Βόλεϊ

"Τούμπα" στον Έβρο!

Ο ΠΑΟΚ "πέταξε" δύο σετ στο παιχνίδι με τον Εθνικό στην Αλεξανδρούπολη, ξύπνησε στο τρίτο, έπαιξε βόλεϊ και τελικά έφυγε νικητής από την πρωτεύουσα του Έβρου (3-2) μετά από 2,5 ώρες αγώνα! Ο Σαφράνοβιτς κράτησε τον "Δικέφαλο" στο ματς και ο Γκόμεζ του χάρισε τη νίκη κάνοντας εκπληκτικό τέταρτο και πέμπτο σετ. Παράπονα από τους γηπεδούχους για αποφάσεις του Γεωργουλέα, που απέβαλλε τον Παπάζογλου στο τέλος του τέταρτου σετ! Σχολιάστε

Μπάσκετ

Προπόνηση και μετά επίσκεψη στον "Μπίδη"

Τον Κώστα Χαραλαμπίδη επισκέφτηκαν μετά το τέλος της προπόνησης της Παρασκευής παίκτες και άνθρωποι του ΠΑΟΚ Σχολιάστε

Superleague

"Να είμαστε πρωταθλητές στο τέλος"

Τι είπε ο προπονητής του Ολυμπιακού, Μίτσελ, για τον αγώνα με τον ΠΑΟΚ Σχολιάστε

Βόλεϊ

Εθν. Αλεξανδρούπολης-ΠΑΟΚ 2-3

Το olaPAOK.gr μεταφέρει την εξέλιξη του αγώνα που δίνει ο Δικέφαλος για την 6η αγωνιστική της Volleyleague Σχολιάστε

Μπάσκετ

Μεγάλα δώρα και με Πανελευσινιακό

Στον αγώνα του Σαββάτου με την Ελευσίνα, θα υπάρξουν σημαντικά δώρα τα οποία θα μπορέσουν να διεκδικήσουν οι φίλαθλοι που θα βρεθούν στο "Παλατάκι" Σχολιάστε

ΕΠΟ

"Ακόμη χρωστάτε"

Εκτέθηκε η ΕΠΟ με τα όσα ισχυριζόταν περί εξόφλησης των οφειλών της προς το Δημόσιο, καθώς με νέο έγγραφό του ο Υφυπουργός Αθλητισμού την ενημερώνει ότι το πρόβλημα εξακολουθεί να υφίσταται και υπάρχει πρόβλημα με την εκταμίευση της επιχορήγησης προς τα σωματεία. Σχολιάστε

Ποδόσφαιρο

Τι γίνεται με τους τραυματίες

Πόσο καιρό θα απουσιάσει ο Γιώργος Κατσικάς, τι έπαθε τελικά ο Αθανασιάδης και τα... απρόοπτα της επιστροφής από το Μινσκ Σχολιάστε

Μπάσκετ

"Πρέπει να δείξουμε ενέργεια στην άμυνα και πάθος"

O Μιχάλης Λιάπης μίλησε για το παιχνίδι με τον Πανελευσινιακό και την ανάγκη του ΠΑΟΚ για νίκη Σχολιάστε

Μπάσκετ

"Θέλει μεγάλη προσοχή το παιχνίδι τους"

Τι δήλωσε ο Σούλης Μαρκόπουλος αναφορικά με το παιχνίδι του ΠΑΟΚ κόντρα στον Πανελευσινιακό το Σάββατο (29/11, 17.00) Σχολιάστε

Ακαδημίες Ποδοσφαίρου

To πρόγραμμα των ακαδημιών του ΠΑΟΚ

Μέρες και ώρες των αγώνων που θα δώσουν μέσα στο διήμερο τα τμήματα υποδομής της ΠΑΕ Σχολιάστε